12. kolo B-tým: FK Lety B - Statenice 0:6 (0:3)

09.11.2008 00:00 Béčko utrpělo na těžkém terénu nejhorší porážku za podzim. Soupeř předčil domácí ve všech směrech. Sestava B-týmu:

Štěpán - Miška(36. Mička), Demjanenko M., Škrleta, Tláskal - Černý(45. Kárník), Gregor, Demjanenko R.(75. Váňa), Císař - Kučera, Kapoun

Od první chvíle měli hosté převahu a důraz v osobních soubojích. B-tým se snažil kombinovat, ale nepřesnosti v rozehrávce to znemožnovaly. Domácím vždy chyběl krok k míči nebo nepřesná rozehrávky směřovala na kopačky soupeře. Nějaké šance se však urodily, ale chyběla jim gólová tečka. Tu využil soupeř a po několika chybách obrany si vytvořil tří gólový náskok v prvním poločase. V druhém poločase po několika změnách v sestavě se však situace nezmněnila a béčko dostalo další tři góly. Závěr sezóny je tedy trošku nepovedený. Nezbývá než se soustředit na poslední zápas a na tuto prohru rychle zapomenout.