12. kolo A-tým: Králův Dvůr B - FK Lety 6:1 (2:1)

09.11.2008 00:00 Králův Dvůr B - FK Lety 6:1 (2:1) branka: Šturma
Trapný a nezodpovědný výkon v defenzivě hlavně ve 2. poločase usnadnil domácím posílenými několika hráči z třetiligového áčka jejich cestu za body. V 1. minutě udělal hrubku Kischer a domácí se ujali vedení - 1:0. V 5. mintutě se situace opakovala jak přes kopírák a jen tyč hostující branky zachránila hosty od druhého gólu. V 22. minutě vyrovnal po standardní situaci hlavou Šturma - 1:1. Zbytek 1. poločasu byl vyrovnaný, ale domácí se ujali v 39. minutě vedení po vyšachování obrany hostů. V 41. minutě promarnil jasnou šancu hostující Kratochvíl.
Nástup do druhého poločasu byl stejný jako do prvního. Domácí po rohu skórovali v 46. minutě. Dílo zkázy hostů dokonal hostující Zýka svojí hrubkou v 48. minutě, kdy šli domácí do rozhodujícího náskoku - 4:1. Zbytek utkání se hrál jen z povinosti a rozjetí domácí korunovali svůj výkon dalšími dvěma brankami. Hosté v závěru promarnili dvě tutovky, a to v 78. minutě Jablonský a v 83. minutě Kalivoda.