11. kolo starší žáci TJ Červený Újezd - FK Lety 2:2 (1:2)

04.11.2017 13:41

Po předešlých povedených výkonech jsme dnes ztratili dva body na hřišti Červeného Újezdu.

Ospalý začátek a hitparáda neproměněných gólových příležitostí. Po chvíli jsme mohli jít do vedení, ale šance jsme trestuhodně zahazovali. Proto se v 8. minutě jako první radovali domácí – 1:0. Snížení přišlo v 15. minutě z kopačky Chvátala 1:1 a poté následné otočení po dorážce Kalvody v 17. minutě – 1:2. Do konce poločasu jsme si vytvořili nespočet dobrých šancí, které jsme však nedokázali přetavit v pojišťovací gól.

Druhý poločas byl vyrovnaný. V první části měli navrch domácí, kteří měli taky šance, ale v rozhodující okamžik nás několikrát podržel Kondáš. Ve 41. minutě se domácí přeci jen prosadili, střela po rohovém kopu skončila za zády našeho brankáře - 2:2. S přibývajícím časem se tvořily šance pro náš tým, ale zakončení z úniků zlikvidoval domácí brankář anebo míč skončil vedle branky.

Branky: Chvátal, Kalvoda