10. kolo starší žáci FK Lety - TJ Kunice 6:1 (4:0)

28.10.2017 13:41

Do zápasu s Kunicemi jsme nastoupili bez stálé stoperské dvojice, avšak Mak s Červenkou tuto absenci dokázali plně zastoupit.

Skóre otevřel již ve 4. minutě Chvátal 1:0. O šest minut později jsme šli do dvoubrankového vedení, branku vsítil každým zápasem se zlepšující Kalvoda 2:0. Dobrý vstup do utkání potvrdil ve 12. minutě Chvátal, který unikl pomalejším stoperům – 3:0. Hosté se snažili o postupný útok, ale s nulovým zakončením. Pět minut před přestávkou přidal čtvrtou branku Kalvoda, tvrdou ranou překonal vše, co mu stálo v cestě – 4:0.

Další vstřelený gól přidal Šilhavý ve 38. minutě, jeho střelu tečoval hostující obránce a míč skončil za zády gólmana – 5:0. Ve 43. minutě si Chvátal zkompletoval hattrick – 6:0. Ve 46. minutě přišla jediná hrubá chyba obrany, když pustila hostujícího útočníka do samostatného úniku, na který byl i dobře chytající Kondáš krátký – 6:1.

Branky: 3x Chvátal, 2x Kalvoda, 1x Šilhavý