10. kolo: FK Lety - Senomaty 4:2 (2:0)

25.10.2009 00:00 FK Lety - Senomaty 4:2 (2:0) branky: 2x Rosenkranz, Jůna
Soupeř doplatil na hrubé chyby v defenzivě. Než se hosté rozkoukali, zakončil ve 3. minutě pěknou kombinační akci Rosenkranz brankou. Po první čtvrthodině, kdy domácí stále obléhali branku hostů, se hosté vzpamatovali a získali mírnou převahu. Domácí podnikali ze zatažené obrany rychlé protiútoky. V 31. minutě nastřelil Turek hlavou břevno hostující branky. Ve 44. minutě byl faulován pronikající domácí Turek v pokutovém území. Rosenkranz z nařízené penalty zvýšil na 2:0.
Domácí si zopakovali efektivní nástup do druhého poločasu a v 47. minutě po sólu zvýšil Jůna na 3:0. Hosté se pomalu vzpamatovávali z šoku a začali se tlačit před domácí branku. Ale po další chybě v obraně hostů zvýšil Jůna přízemní střelou na 4:0. Domácí vzápětí polevili a nechali hosty v 57. a v 79. minutě zkorigovat výsledek na přijatelný rozdíl.