1. turnaj mladší přípravka

11.09.2016 07:13

Mladší přípravka hrála první turnaj OP

Velké vedro provázelo první turnaj okresního přeboru mladších přípravek (ročníky 2008 a mladší), který pořádal v sobotu Kazín. V nominaci týmu FK Lety byli tři hráči narození v roce 2008 a čtyři „dvatisícedevítky“. Premiéra nejmladším letovským nadějím vyšla velmi dobře a nebýt toho, že si kluci v zápase s domácími vybrali trochu smůly, mohl být výsledek ještě lepší.

Na úvod jasně jsme přehráli nejmladší tým celého turnaje nováčků z Dobřichovic (složený z ročníků 2009 a 2010). Po poločase 8:2, přidali ještě 6 gólů a vyhráli 14:2.

Následovalo předčasné finále – duel s „áčkem“ Kazína, který rozhodl kuriózní gól v poslední minutě. To domácí hráč při rozehrání rohu z pravé strany napálil míč levačkou a ten místo, aby se stáčel od brány, zapadl do protilehlé šibenice... Lety ho prohrály 3:4 (poločas 1:2).

Třetí utkání proti Řevnicím bylo podobné, jako první zápas. Letovská přípravka smetla Řevnice 10:1 (5:1) a také poslední zápas proti Všenorům, které kvůli nedostatku hráčů nastoupily až na dvě výjimky dokonce s ročníky 2007, měl jasného vítěze. FK Lety po poločase 2:1 zvítězil nad Všenorským SK 8:3.

Celkově obsadila mladší přípravka FK Lety (ve složení: Matěj Albrecht, Šimon Bělík, Vojta Havránek, Michal Janda, Adam Kalivoda, Šimon Pešice a Vítek Suchomel) na prvním turnaji OP 2. místo za vítězným A týmem Kazína.

Další pokračování OP mladších přípravek hostí v sobotu 17. září od 10 hodin Dobřichovice.