1. kolo starší žáci AFK Loděnice - FK Lety 6:3 (5:1)

27.08.2017 13:52

V horko těžko poskládané jedenáctce jsme v úvodním prvním kole podlehli Loděnicím.

Skóre otevřel již v 5. minutě Koštialik křižnou střelou přímo za tyč – 0:1. V 10. minutě přišla hororová tříminutovka. Domácí se v 10., v 11. a ve 13. minutě prosadili pokaždé střelou zpoza vápna a rázem byl stav otočený v náš neprospěch - 3:1. Další úder nám domácí zasadili těsně před přestávkou, kdy navýšili stav po standardní situaci a poté opět střelou ze střední vzdálenosti - 5:1.

Pozitivní byl nástup našich žáků do druhého poločasu, když nesložili zbraně a pokoušeli se o zdramatizování zápasu. Snaha se skutečně vyplatila a ve 40. minutě unikl Koštialik a svůj nájezd proměnil – 5:2. O 4 minuty bylo zase o něco veseleji, když byl ve vápně domácích faulován Mak a Koštialik pokutový kop s klidem proměnil a završil svůj první letovský hattrick – 5:3.  Domácí však rozhodli utkání 9 minut před koncem po standardní situaci – 6:3.

Branky: 3x Koštialik