9. kolo B-tým FK Lety B - TJ Sokol Statenice 10:1 (4:0)

29.10.2023 17:22

9. kolo FK Lety B - TJ Sokol Statenice 10:1 (4:0)

3x Chvátal, 2x Lukáš Květoň, 1x Koštialik, Spousta, Holý, Zevl st., Krtek

Zápas proti šestému týmu tabulky probíhal v naprosté režii domácího družstva.
Začátek zápasu ze začátku hry probíhal zpočátku více na polovině domácího družstva, kdy domácí družstvo trápila rozehrávka a hostující družstvo mělo dvě šance, které však skončily vedle domácí branky. Skóre utkání otevřel Marek Chvátal, který utekl obraně hostí a kličkou brankáři otevřel gólové hody 1:0. Druhý gól padl po totožné akci, kdy obraně hostů utekl David Koštialik a i ten překonal i s trochou štěstí brankáře soupeře 2:0. A následně v 16. minutě přidal další gól František Spousta, který centroval do území hostů, ale míč mu sjel po nártu pravé nohy a šťastně přeloboval brankáře hostů a stav utkání se změnil na 3:0. Následně tempo utkání ze strany domácích lehce upadlo, ale ve 33. minutě další branku utkání po samostatném sólu přidal Marek Chvátal 4:0. Následně v poslední minutě padl pátý gól utkání, který přidal David Koštialik, ale kvůli nepatrnému ofsajdu gól nebyl uznán a poločas skončil 4:0.
Druhý poločas začal tak, jak skončil ten první a to jasnou hrou domácího družstva, které nadále kontrolovalo průběh hry. Již v 52. minutě navýšil skóre po úniku z levé strany Lukáš Květoň 5:0. O dvě minuty později hosté snížili skóre na 5:1 - útočník hostů si dokonale počkal na přihrávku od spoluhráče a za záchranou brzdu chtěl zatáhnout Petr Kalivoda, který však způsobil pokutový kop a ten proměnil hráč č. 23 Ondřej Mareček. Avšak domácí si z této branky nic nedělali a nadále ovládali tempo hry a již v 57. minutě po úniku z pravé strany skóroval František Spousta (dle zápisu chybně zapsán Daniel Holý) 6:1. V 61. minutě utkání byl skóre utkání dále navýšeno a to po centru Daniela Holého z levé strany, kdy se míč různě odrážel vápnem hostů a míč si našel Lukáš Květoň a nekompromisně zakončil do branky hostů 7:1. Další branku domácích přidal v 72. minutě Marek Chvátal, který tak dokončil svůj hattrick 8:1. Devátou branku domácího družstva přidal Milan Zevl hlavičkou z malého vápna po rozehrávce Tomáše Krtka od rohového praporku 9:1. A poslední desátou branku domácích přidal Tomáš Krtek, který vystřelil zhruba z 25 metrů od brány a překvapil brankáře hostů střelou pod břevno 10:1. Náš "B" tým s přehledem zvítězil a nadále si drží první příčku v tabulce o skóre před týmem Jeneč "B".