8. kolo B-tým FK Lety B - FK Středokluky B 8:0 (2:0)

22.10.2023 17:48

8. kolo FK Lety B - FK Středokluky B 8:0 (2:0)

3x Vrátný, Lukáš Květoň, Přib, Chvátal, Pechar, Krtek

Zápas o dvou rozdílných poločasech nakonec skončil přesvědčivou výhrou domácího celku.
Utkání proti poslednímu týmu tabulky začali dle očekávání domácí aktivně a ihned se hnali za vedoucím gólem. První gól padl po rychlé akci z křídelního prostoru, kdy centroval z brankové čáry Lukáš Květoň na nabíhajícího Marka Chvátala, který střelou z voleje rozvlnil síť hostů (dle zápisu však uveden jako střelec Lukáš Květoň) 1:0. Následně zbytek prvního poločasu hosté bránili ve větším počtu své vápno a pro domácí celek tak bylo obtížné se dostat do vápna hostů a většina přihrávek tak končila na brankáři hostů, který většinu přihrávek pokryl. Když už se domácí dostali k vápnu hostů, končily střely většinou vedle či vysoko nad. První poločas nakonec ukončil gólem nabíhající Ondřej Přib, který zúžitkoval parádní centr z levé strany a zvýšil tak skóre domácích. 2:0.
Druhý poločas probíhal již v tempu domácích, kteří kontrolovali hru. První velká šance poločasu zůstala ještě nevyužita Ondřejem Přibem, který před prázdnou brankou měl příležitost přidat svůj druhý gól zápasu, ale míč mu skočil více než by potřeboval a přestřelil tak prázdnou bránu hostů. V 53. minutě však navýšil skóre domácích Matyáš Vrátný, který unikl obraně hostů a zvýšil skóre utkání 3:0. O další dvě minuty později přidal tentýž hráč další branku a skóre se tak navýšilo na 4:0. A ten samý hráč dovršil třetího gólu zápasu v 58. minutě, kdy opět unikl obraně hostů 5:0. Následně ihned z rozehrávky měl Matyáš Vrátný možnost dát svůj čtvrtý gól, ale lob se bohužel nepovedl a míč tak přeskočil branku hostů. Následně hosté ukázali své kvality a potrápili párkrát obranu domácích, kdy jednu z šancí hostů chytil Jakub Barinka a zbylé dvě střely šly nad či těsně vedle. Po této pasáži hostů se domácí opět probrali k životu a opět určovali tempo hry. V 66. minutě po samostatném úniku z levé strany navýšil skóre Marek Chvátal 6:0. V 80. minutě další branku domácích vsítil Tomáš Pechar po velké chybě hostů, kdy pravý obránce nahrál volnému Tomáši Pecharovi a ten se v samostatném úniku nemýlil 7:0. A poslední gól utkání přidal Tomáš Krtek, který po samostatném sólu přes střed hřiště překonal brankáře hostí a stanovil tak konečný výsledek na 8:0.