10. kolo A-tým FK Lety - SK Hořovice B 2:2 (1:0)

08.10.2023 06:21

10. kolo FK Lety - SK Hořovice B 2:2 (1:0) Veselý, Švejda

Sňozík - Kratochvíl, Švejda, Janich, Měchura - Poslední, Pechar, Černý, Holý, Popovits - Veselý (87. Krtek)

Zbytečná ztráta dvou bodů v posledních minutách! První šanci si vypracovali hosté, ale jejich únik po křídle zastavil před domácí brankou až skluzem Měchura. V 17. minutě vybojoval míč u pokutového území hostů Holý, posunul jej Veselému, který prostřelil brankáře hostů - 1:0. Chvíli nato zblokoval střelu Popovitse v dobré pozici obránce hostů. Další příležitost domácích zlikvidoval brankář hostů, který vyrazil nebezpečnou střelu Švejdy na roh. Těsně před přestávkou unikl po křídle Popovits, ale jeho zpětnou přihrávku před branku odvrátil obránce hostů do bezpečí.
Hned po návratu z šaten se dostal útočník hostů k odraženému míči a jeho prudká přízemní střela těsně minula domácí branku. Poté se hra přelévala od jedné branky ke druhé a oba týmy se snažily o změnu skóre. Za zmínku stojí nebezpečná střela Černého, kterou nadvakrát chytil brankář hostů. Nato se hosté dostali na hranici pokutového území k zakončení a nebezpečná střela těsně minula horní roh domácí branky. V 85. minutě se po závaru v pokutovém území dostal do gólovky Holý, ale byl v jasné příležitosti faulován a z nařízené penalty zvýšil Švejda na 2:0. Hosté nerezignovali a v 90. minutě deseti hráčích snížili po rohu hlavou na 2:1 a v nastavení po hrubých chybách domácí obrany vyrovnali na konečných 2:2.