Starší dorost

1.A třída starší dorost skupina D 2003/04
Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Votice 24 17 5 2 76:32 56
2. Kostelec 24 17 1 6 74:36 52
3. Maršovice 24 13 4 7 51:38 43
4. Zbraslavice 24 12 6 6 54:42 42
5. Sedlec-Prčice 24 13 3 8 60:37 42
6. Uhlířské Janovice 24 11 4 9 42:33 37
7. Struhařov 24 11 4 9 62:39 37
8. Davle 24 8 8 8 44:45 32
9. SK Kostelec 24 5 8 11 35:58 23
10. Bečváry 24 5 6 13 38:55 21
11. Zdislavice 24 6 3 15 39:82 21
12. FK Lety 24 4 4 16 49:85 16
13. Kouřim 24 4 4 16 37:79 16

 

Postup do 1.A třídy staršího dorostu

 

1.A třída starší dorost skupina D 2008/09

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Sedlčany 26 21 3 2 91:21 66
2. Jílové 26 17 4 5 90:42 55
3. Votice 26 16 6 4 89:35 54
4. FK Lety 26 16 2 8 85:51 50
5. Petrovice u Sedlčan 26 16 1 9 71:44 49
6. Týnec n.Sázavou 26 12 2 12 41:54 38
7. Sedlec-Prčice 26 10 4 12 53:47 34
8. SK Benešov B 26 10 4 12 50:68 34
9. Všeradice 26 9 5 12 54:61 32
10. Milín 26 10 1 15 53:63 31
11. Nový Knín 26 10 1 15 78:78 31
12. Teplýšovice 26 9 1 16 58:74 28
13. Všenory 26 6 3 17 35:107 21
14. Průhonice 26 1 1 24 26:129 4

 

1.A třída starší dorost skupina D 2009/10
Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Dobříš 26 24 2 0 135:17 74
2. Jankov 26 15 3 8 71:40 48
3. Votice 26 14 4 8 50:42 46
4. FK Lety 26 15 1 10 58:59 46
5. Jílové 26 14 1 11 76:56 43
6. Petrovice u Sedlčan 26 11 4 11 70:71 37
7. Podlesí 26 12 1 13 52:56 37
8. Sedlec-Prčice 26 11 0 15 42:58 33
9. Týnec n.Sázavou 26 10 2 14 53:75 32
10. Mirošovice 26 10 2 14 53:65 32
11. SK Benešov B 26 8 7 11 45:63 31
12. Nový Knín 26 8 3 15 48:89 27
13. Milín 26 7 2 17 41:71 23
14. Teplýšovice 26 6 2 18 43:75 20

 

1.A třída starší dorost skupina A 2010/11

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. SK Slavia Velký Borek 26 21 2 3 96:21 65
2. Tatran RAKO Rakovník 26 20 2 4 94:36 62
3. TJ Unhošť 26 12 7 7 45:35 43
4. FK Lety 26 13 4 9 71:63 43
5. FK Králův Dvůr 26 12 6 8 83:54 42
6. Slovan Velvary 26 13 0 13 71:62 39
7. FK Pšovka-Mělník 26 11 5 10 70:51 38
8. FC Mělník 26 11 4 11 55.67 37
9. Sokol Nové Strašecí 26 8 8 10 56:64 32
10. FK Junior Kralupy n.Vltavou 26 7 7 12 45:53 28
11. Sokol Libiš 26 8 4 14 35:94 28
12. Rudná 26 7 2 17 44:93 23
13. Vitana Byšice 26 7 1 18 43:73 22
14. Sokol Obříství 26 4 4 18 43:115 16

 

1.A třída starší dorost skupina D 2011/12

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Tatran Sedlčany 26 23 1 2 142:22 70
2. FC Jílové 26 19 3 4 122:59 60
3. Jiskra Struhařov 26 18 3 5 74:33 57
4. TJ Mongeo Podlesí 26 15 5 6 71:25 50
5. FK FERCOM Týnec n.Sázavou 26 16 2 8 84:51 50
6. SK Petrovice u Sedlčan 26 12 4 10 76:64 40
7. FK Lety 26 12 2 12 67:78 38
8. SK Březnice 1918 26 11 4 11 75:66 37
9. FK Králův Dvůr 26 10 2 14 93:77 32
10. AFK Loděnice 26 8 4 14 39:77 28
11. SK Votice 26 8 2 16 61:80 26
12. Sokol Daleké Dušníky 26 7 2 17 73:112 23
13. TJ Sokol Sedlec-Prčice 26 3 3 20 37:104 12
14. Tatran RAKO Rakovník B 26 1 1 24 13:179 4

 

1.A třída starší dorost skupina D 2012/13

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. SK Petrovice u Sedlčan 26 18 5 3 119:36 59
2. TJ Mongeo Podlesí 26 17 7 2 96:30 58
3. FK FERCOM Týnec n.Sázavou 26 14 5 7 104:50 47
4. FK Lety 26 12 5 9 84:65 41
5. FK Říčany 26 12 5 9 56:49 41
6. Sokol Milín-Ligmet 26 13 2 11 62:56 41
7. FC Jílové 26 12 3 11 98:73 39
8. SK Votice 26 9 6 11 54:61 33
9. SK Březnice 1918 26 9 3 14 59:117 30
10. MFK Dobříš 25 9 2 14 50:71 29
11. FK Králův Dvůr 26 7 5 14 47:84 26
12. Spartak TOS Žebrák 26 7 3 16 56:100 24
13. AFK Loděnice 25 6 5 14 43:74 23
14. Sokol Daleké Dušníky 26 6 4 16 37:99 22

 

 
 
1.A třída starší dorost skupina D 2013/14
 
Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. TJ Mongeo Podlesí 26 18 2 6 108:38 56
2. TJ Drozdov 26 18 1 7 94:52 55
3. SK Votice 26 15 1 10 64:68 46
4. SK Petrovice u Sedlčan 26 15 0 11 112:61 45
5. Sokol Milín-Ligmet 26 14 3 9 62:43 45
6. FK Lety 26 12 5 9 70:53 41
7. MFK Dobříš 26 11 7 8 75:60 40
8. Hudlice 26 12 4 10 48:70 40
9. SK Litavan Bohutín 26 12 2 12 52:55 38
10. TJ Sokol Sedlec-Prčice 26 12 2 12 60:72 38
11. FK Králův Dvůr 26 10 1 15 53:73 31
12. FC Jílové 26 9 2 15 82:89 29
13. TJ Roztoky u Křivoklátu 26 3 3 20 41:99 12
14. AFK Loděnice 26 3 3 20 24:112 12

 


1.A třída starší dorost skupina E 2014/15

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. SK Votice 24 18 3 3 96:22 57
2. FK Lety 24 17 3 4 80:24 54
3. TJ Mongeo Podlesí 24 13 5 6 71:31 44
4. Sokol Milín - Ligmet 24 14 2 8 49:45 44
5. FK Mníšek pod Brdy 24 10 7 7 57:40 37
6. TJ Sokol Sedlec-Prčice 24 12 1 11 60:77 37
7. SK Litavan Bohutín 24 11 3 10 68:35 36
8. Sokol Mezno 24 10 4 10 55:62 34
9. FK Fercom Týnec n. Sázavou 24 8 3 13 55:67 27
10. FC Jílové 24 6 5 13 61:72 23
11. SK Petrovice u Sedlčan 24 6 4 14 36:64 22
12. Spartak Rožmitál 24 3 5 16 37:110 14
13. TJ Drozdov 24 2 7 15 32:108 13

 

 

1.A třída starší dorost skupina D 2015/16

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. SK Litavan Bohutín 26 23 1 2 144:28 70
2. SK Votice 26 20 4 2 102:19 64
3. FK Lety 26 20 2 4 96:29 62
4. TJ Mongeo Podlesí 26 17 5 4 94:31 56
5. FC Jílové 26 12 7 7 80:65 43
6. Sokol Teplýšovice 26 12 4 10 64:68 40
7. SK Petrovice u Sedlčan 26 12 2 12 84:78 38
8. Sokol Milín - Ligmet 26 10 3 13 79:77 33
9. FK Fercom Týnec n.Sázavou 26 8 6 12 56:74 30
10. TJ Sokol Sedlec-Prčice 26 7 3 16 55:82 24
11. FK Mníšek pod Brdy 26 5 4 17 44:87 19
12. Spartak Rožmitál 26 5 3 18 46:132 18
13. TJ Slavoj Čerčany 26 5 2 19 43:97 17
14. FK Radošovice 26 1 4 21 28:148 7

 

 

1.A třída starší dorost skupina D 2016/17

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. SK Litavan Bohutín 20 16 3 1 125:34 51
2. FK Fercom Týnec n.Sázavou 20 14 2 4 89:45 44
3. Sokol Teplýšovice 20 13 4 3 74:29 43
4. SK Jince 1921 20 11 1 8 100:65 34
5. TJ Mongeo Podlesí 20 11 1 8 63:58 34
6. FK Lety 20 9 5 6 68:49 32
7. TJ Sokol Mukařov 20 8 0 12 31:92 24
8. FK Bílkovice 20 6 5 9 43:50 23
9. TJ Slavoj Čerčany 20 4 2 14 33:76 14
10. TJ Sokol Jankov 20 4 2 14 17:63 14
11. FK Radošovice 20 1 1 18 11:93 4