A-tým

 

Podařilo se získat tabulky z kronik a jiných pramenů, které ukazují výsledky z minulosti FK Lety.

 

Pražská župa fotbalová - II. třída - východ, rok 1936

Pořadí Tým Skóre Body
1 Zdice 51:20 26
2 Ol. Rakovník 91:27 24
3 Hýskov 38:23 21
4 Liteňský 80:35 20
5 Litavan Králův Dvůr 48:45 17
6 Horní Počáply 44:38 16
7 Letovský SK 19:60 9
8 Nižborský 21:92 6
9 Ol. Králův Dvůr 20:72 5
DNF Mezouň odstoupila ze soutěže

 

 

Pražská župa fotbalová - II. třída - východ, rok 1937

Pořadí Tým Skóre Body
1 Ol. Rakovník 64:18 26
2 Vinohradský Rakovník 40:21 22
3 Litavan Králův Dvůr 50:28 16
4 Liteňský 32:33 13
5 Hýskov 31:41 11
6 Letovský SK 26:43 10
7 AFK Dušníky 27:54 7
8 Úhonice 21:53 7

 

 

Okresní přebor Praha-jih, 1956 (jaro - podzim)

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Sokol Lety 22 15 4 3 78:41 34
ostatní pořadí se nezachovalo            

 

 

II. třída oddělení Praha-západ 1957/58 (jaro - podzim - jaro)

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Slavoj Zbraslav 30 23 2 5 83:31 48
2. Baník Mníšek p.Brdy 30 16 4 10 76:54 36
3. Sokol Lety 30 16 4 10 75:57 36
4. Mokropsy 30 13 7 10 67:45 33
5. Sokol Dobřichovice 30 14 4 12 73:57 32
6. Slivenec 30 13 5 12 57:63 31
7. Dynamo Klecany 30 10 7 13 56:60 27
8. Zbuzany 30 11 3 16 57:61 25
9. Slavoj Řevnice 30 11 3 16 62:92 25
10. Dobříš B 30 8 4 18 45:72 20
11. Dubeč 30 6 5 19 53:92 17
  Štěrboholy odstoupily            

 

 

I.A třída - západ poprvé v historii kopané v Letech - 1960/61!

 

1.A třída - západ, rok 1961/62

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Baník Příbram 26 18 5 3 70:25 41
2. Hořovice 26 16 7 3 50:28 39
3. Kladno B 26 14 5 7 63:40 33
4. Komárov 26 12 7 7 57:38 31
5. Cementárny Beroun 26 13 5 8 59:49 31
6. Rudná 26 13 2 11 57:55 28
7. Zdice 26 9 6 10 51:48 24
8. Spartak Příbram 26 9 5 12 67:61 23
9. Slavoj Osek 26 8 6 12 36:45 22
10. Sokol Lety 26 10 2 14 49:59 22
11. Loděnice 26 8 4 14 39:59 20
12. Rožmitál 26 8 3 15 39:65 19
13. Hýskov 26 7 3 16 35:74 17
14. Tatran Rakovník 26 3 4 18 38:89 10

 

 

1.A třída - západ, rok 1962/63

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Králův Dvůr 26 17 6 3 77:17 40
2. Modřany 26 17 3 6 71:45 37
3. Komárov 26 15 6 5 55:25 36
4. Zdice 26 15 2 9 51:43 32
5 Slavoj Osek 26 14 4 8 40:39 32
6. Hořovice 26 14 3 9 52:32 31
7. Žebrák 26 12 5 9 69:43 29
8. Cementárny Beroun 26 11 3 12 57:39 25
9. Rudná 26 11 3 11 48:60 25
10. Spartak Příbram 26 11 2 13 41:56 24
11. Sokol Lety 26 10 3 13 49:56 23
12. Loděnice 26 4 6 16 40:71 14
13. RH Příbram 26 2 4 20 22:72 8
14. Šanov 26 2 2 22 30:121 6

 

 

1.A třída oddělení A, rok 1963/64

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Hořovice 26 18 4 4 71:28 40
2. Komárov 26 14 9 3 55:35 37
3. Cementárny Beroun 26 14 6 6 57:32 34
4. Kladno B 26 12 6 8 52:32 30
5. Baník Příbram 26 11 7 8 51:37 29
6. Kročehlavy 26 11 6 9 42:42 28
7. Modřany 26 10 7 9 60:44 27
8. Spartak Příbram 26 10 7 9 39:44 27
9. Spartak Kladno 26 7 11 8 37:39 25
10. Žebrák 26 8 8 10 50:57 24
11. Osek 26 5 9 12 25:59 19
12. Zdice 26 7 3 16 35:62 17
13. Rudná 26 6 4 16 33:62 16
14. Sokol Lety 26 3 5 18 28:62 11

 

 

1.B třída oddělení D, rok 1964/65

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Lipence 22 14 4 4 57:20 32
2. Mníšek p.Brdy 22 12 7 3 54:26 31
3. Čenkov 22 12 4 6 46:44 28
4. Hýskov 22 11 5 6 48:37 27
5. Všenory 21 12 2 7 54:40 26
6. Sokol Lety 22 9 3 10 42:35 21
7. Mokropsy 22 8 5 9 41:48 21
8. RH Příbram 22 7 6 9 30:30 20
9. Podlesí 22 5 5 12 30:51 15
10. Hudlice 21 3 8 10 29:47 14
11. Karlštejn 22 4 6 12 25:50 14
12. Březnice 22 4 5 13 30:58 13

 

 

1.B třída, rok 1970/71

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. SK Radotín B 22 13 5 4 42:24 31
2. Sokol Kazín 22 13 2 7 43:32 28
3. Sokol Žalov 22 12 3 7 52:31 27
4. Slavoj Vyšehrad B 22 10 6 6 54:46 26
5. Sokol Vonoklasy 22 9 6 7 45:37 24
6. Sparta Košíře B 22 9 4 9 43:44 22
7. Československý film 22 7 7 8 44:38 21
8. Slavoj Praha B 22 6 8 8 38:43 20
9. Jiskra Hlubočepy 22 8 4 10 31:36 20
10. Sokol Lety 22 7 5 10 43:46 19
11. Dynamo Pankrác 22 6 5 11 35:53 17
12. Sokol Lipence 22 2 5 15 27:65 9

 

 

1.B třída - skupina B, rok 1972/73

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Československý film 22 13 4 5 60:30 30
2. Sokol Lety 22 10 7 5 47:34 27
3. Sokol Kazín 22 11 5 6 48:42 27
4. ČAFC B 22 12 3 7 38:45 27
5. Slavoj Řevnice 22 9 6 7 32:28 24
6. Slavoj Vyšehrad B 22 9 4 9 36:36 22
7. ABC Braník B 21 7 7 7 38:38 21
8. Sokol Vonoklasy 22 7 6 9 39:37 20
9. Sparta Košíře B 22 8 4 10 33:37 20
10. Štěchovice 21 6 6 9 37:41 18
11. Slavoj Praha B 22 4 6 12 25:45 14
12. Dopravní podniky B 22 4 3 15 23:55 11

 

 

1.B třída - skupina B, rok 1974/75

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. ČAFC B 22 14 5 3 47:24 33
2. Zvole 22 15 1 6 50:27 31
3. ABC Braník B 22 12 4 6 64:35 28
4. Cholupice 22 10 5 7 49:38 25
5. Slavoj Vyšehrad B 22 10 5 7 53:43 25
6. Mníšek p.Brdy 22 10 3 9 39:36 23
7. Štěchovice 22 8 6 8 34:35 22
8. Sokol Lety 22 8 5 9 38:51 21
9. Sokol Kazín 22 7 5 10 29:38 19
10. Sokol Radlice 22 6 4 12 27:43 16
11. Jiskra Hlubočepy 22 6 2 14 23:34 14
12. Sokol Vonoklasy 22 2 3 17 29:78 7

 

 

1.B třída - skupina B, rok 1975/76

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Baník Mníšek p.Brdy 21 13 5 3 34:20 31
2. Cholupice 22 11 3 8 27:28 25
3. Tatran Štěchovice 22 10 3 9 29:25 23
4. Sokol Kazín 22 8 7 7 30:33 23
5. Sokol Zvole 22 10 2 10 57:39 22
6. ABC Braník B 21 9 4 8 30:30 22
7. Slavoj Řevnice 22 6 9 7 32:20 21
8. Sokol Radlice 22 8 5 9 27:36 21
9. Sokol Lety 22 6 8 8 32:36 20
10. Slavoj Vyšehrad B 22 7 5 10 33:37 19
11. Slavoj Podolí 22 7 4 11 32:39 18
12. Spartak Radotín B 22 7 3 12 25:37 17

 

 

1.B třída - skupina E, rok 1977/78

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Rudná 22 13 6 3 52:24 32
2. Hýskov 22 12 5 5 44:27 29
3. Rakovník B 21 11 6 4 41:18 28
4. Slovan Kladno 22 11 2 9 43:39 24
5. Sokol Lety 22 10 4 8 46:47 24
6. Loděnice 22 8 6 8 31:33 22
7. Zdice 21 8 4 9 34:34 20
8. Družec 22 8 3 11 27:34 19
9. Tatran Rakovník 22 7 4 11 40:39 18
10. N. Kladno 22 7 4 11 30:38 18
11. Úhonice 22 7 3 12 36:45 17
12. Branov 22 3 3 16 20:66 9

 

 

1.B třída - skupina B, rok 1978/79

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Švermov 26 18 3 6 59:22 39
2. Hýskov 26 18 3 6 55:24 39
3. Zlonice 26 15 3 8 49:30 33
4. Libušín 26 11 9 6 54:40 31
5. Hostouň 26 12 6 8 49:43 30
6. Loděnice 26 13 4 9 43:40 30
7. Velká Dobrá 26 11 5 10 43:40 27
8. Hrdlív 26 9 8 9 45:42 26
9. Sokol Lety 26 10 4 12 52:55 24
10. Nový Jáchymov 26 8 7 11 44:37 23
11. Rakovník B 25 9 2 14 39:47 20
12. Slovan Kladno 26 9 4 13 31:51 20
13. Kolešovice 25 6 4 15 39:60 16
14. Svinařov 26 0 2 24 23:89 2

 

 

1.B třída - skupina A, rok 1979/80

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Sedlčany 26 16 5 5 63:35 37
2. Březnice 26 12 10 4 52:25 34
3. Doubravan Újezd 26 15 4 7 50:32 34
4. Hostomice 26 14 5 7 56:35 33
5. Všenory 26 15 2 9 52:36 32
6. Netvořice 26 9 9 8 41:38 27
7 Krhanice 26 11 5 10 41:39 27
8. Králův Dvůr B 26 9 7 10 38:40 25
9. Sedlec-Prčice 26 7 10 9 29:35 24
10. Sokol Dobřichovice 26 8 7 11 30:39 23
11. Sokol Lety 26 7 7 12 32:49 21
12. Zvole 26 8 4 14 38:56 20
13. Nečín 26 7 5 14 35:52 19
14. Bohutín 26 2 4 20 24:66 8

 

 

1.B třída - skupina A, rok 1980/81

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Netvořice 22 16 2 4 59:22 34
2. Sedlec-Prčice 22 12 6 4 60:33 30
3. Chocerady 22 11 3 8 38:32 25
4. Sokol Lety 22 10 4 8 40:40 24
5. Rosovice 22 8 5 9 37:39 21
6. Černošice 22 8 5 9 40:47 21
7. Uhlířské Janovice 22 7 6 9 50:47 20
8. Sokol Dobřichovice 22 6 8 8 34:39 20
9. Nečín 22 7 6 9 29:48 20
10. Zvole 22 7 5 10 36:44 19
11. Liteň 22 7 3 12 34:53 17
12. Krhanice 22 6 1 15 31:49 13

 

 

1.B třída - skupina A, rok 1981/82

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Chocerady 22 10 7 5 43:37 27
2. Uhlířské Janovice 22 12 2 8 61:46 26
3. Sedlec-Prčice 22 12 2 8 51:43 26
4. Rosovice 21 9 5 7 36:44 23
5. Teplýšovice B 22 9 4 9 35:32 22
6. Sokol Lety 22 10 2 10 32:38 22
7. Ratměřice 22 9 4 10 39:47 22
8. Všenory 22 8 5 9 40:35 21
9. Sokol Dobřichovice 21 8 4 9 42:44 20
10. Nečín 21 9 2 10 43:48 20
11. Kovo Příbram 22 7 2 13 37:46 16
12. Černošice II 21 4 7 10 20:32 15

 

 

1.B třída - skupina F, rok 1982/83

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Příbram B 26 19 4 3 78:23 42
2. Spartak Příbram 26 16 3 7 54:27 35
3. Březnice 26 12 6 8 52:46 30
4. Újezd 26 12 4 10 49:46 28
5. Žebrák 26 12 4 10 39:46 28
6. Dobříš 26 12 2 12 49:45 26
7. Nečín 26 11 4 11 42:41 26
8. Sokol Lety 26 9 6 11 45:50 24
9. Slavoj Řevnice 26 7 10 9 39:46 24
10. Všenory 26 10 4 12 42:53 24
11. Sokol Dobřichovice 26 10 4 12 28:45 24
12 Rosovice 26 8 5 13 40:49 21
13. Hostomice 26 5 8 13 32:51 18
14. Sparta Podluhy 26 4 6 16 45:66 14

 

 

1.A třída - skupina A, rok 1983/84

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Novo Kladno 26 18 5 3 44:17 41
2. Slavoj Řevnice 26 16 8 2 60:24 40
3. Hostivice 26 11 10 5 44:33 32
4. Všenory 26 8 10 8 27:30 26
5. Loděnice 26 9 7 10 49:38 25
6. Žebrák 26 9 6 11 40:40 24
7. Sokol Lety 25 10 4 11 50:51 24
8. Velká Dobrá 26 8 8 10 44:45 24
9. Hostouň 26 9 5 12 50:51 23
10. Sokol Dobřichovice 26 7 9 10 26:34 23
11. Hořovice B 26 5 12 9 42:51 22
12. Lhota 26 8 6 12 32:44 22
13. Králův Dvůr B 25 9 2 14 36:67 20
14. Unhošť 26 4 3 14 18:37 16

 

 

Krajská soutěž - skupina A, rok 1984/85

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Rakovník B 26 16 8 2 58:26 40
2. Slavoj Řevnice 26 16 4 6 64:41 36
3. Hostouň 26 14 5 7 64:43 33
4. Hostivice 26 13 6 7 62:36 32
5. Cementárny Beroun 26 12 8 6 45:34 32
6. Kolešovice 26 13 5 8 48:37 31
7. Loděnice 26 12 3 11 30:31 27
8. Štěchovice 26 8 10 8 48:42 26
9. Hradištko 26 10 5 11 53:47 24
10. Sokol Lety 26 8 2 12 45:54 22
11. Lužná 26 6 7 13 33:53 19
12. Lhota 26 7 5 14 37:57 19
13. Sokol Dobřichovice 25 4 4 17 24:65 12
14. Všenory 25 1 6 18 27:70 8

 

 

Krajská soutěž - skupina F, rok 1985/86

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Újezd 26 18 4 4 49:22 40
2. Březnice 26 15 7 4 63:34 37
3. Nová Ves p.Peší 26 10 9 7 46:37 29
4. UD Příbram B 26 10 9 7 52:43 29
5. Spartak Příbram 26 10 5 11 44:34 25
6. Kazín 26 8 9 9 35:38 25
7. Rosovice 26 8 8 10 45:51 24
8. Řevnice 26 10 4 12 43:52 24
9. Hořovice 26 8 8 10 31:40 24
10. Komárov 26 7 9 10 34:38 23
11. Čenkov 26 9 5 12 35:44 23
12. Sokol Lety 26 8 6 12 45:65 22
13. Žebrák 26 8 5 13 32:46 21
14. Osek 26 6 6 14 32:46 18

 

 

Krajská soutěž - skupina F, rok 1986/87

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. UD Příbram B 25 12 4 9 54:29 31
2. Sokol Lety 26 11 8 7 46:37 30
3. Spartak Příbram 26 12 5 9 47:37 29
4. Nová Ves p. Pleší 26 10 7 9 41:38 27
5. Březnice 26 10 7 9 43:41 27
6. Kazín 25 9 8 8 42:38 26
7. Rosovice 26 10 6 10 34:39 26
8. Čenkov 26 8 9 9 40:36 25
9. Komárov 26 8 9 9 35:35 25
10. Hořovice B 26 9 6 11 32:34 24
11. Dobříš B 26 8 8 10 29:34 24
12. Neumětely 26 11 2 13 38:46 24
13. Řevnice 26 6 11 9 29:43 23
14. Vrané n. Vltavou 26 7 7 12 44:67 21

 

 

Krajská soutěž (1.A třída) - skupina A, rok 1987/88

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Klecany 26 18 5 3 48:20 41
2. Teplýšovice 26 13 7 6 54:31 33
3. Švermov 26 12 6 8 41:35 30
4. Rakovník B 26 11 7 8 42:23 29
5. Nové Strašecí 26 10 7 9 38:31 27
6. Újezd 26 12 3 11 37:33 27
7. Votice 26 9 8 9 34:36 26
8. Sokol Lety 26 8 9 9 39:39 25
9. Lokomotiva Beroun 26 11 3 12 43:45 25
10. Štěchovice 26 10 5 11 41:49 25
11. Novo Kladno 26 11 3 12 29:38 25
12. UD Příbram B 26 8 5 13 37:51 21
13. Čerčany 26 6 5 15 28:53 17
14. Cementárny Beroun 26 5 3 18 26:53 13

 

 

Krajská soutěž (1.A třída) - skupina A, rok 1988/89

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Vraňany 26 18 5 3 68:27 41
2. Rakovník B 26 12 9 5 54:29 33
3. Nové Strašecí 26 12 8 6 40:26 32
4. Teplýšovice 26 13 5 8 54:38 31
5. Novo Kladno 26 10 10 6 54:42 30
6. Spartak Příbram 26 9 11 6 46:43 29
7. Pšovka Mělník 26 10 6 10 43:55 26
8. Doubravan Újezd 26 9 7 10 43:50 25
9. Votice 26 7 10 9 35:33 24
10. Lokomotiva Beroun 26 7 8 11 37:48 22
11. Štěchovice 26 6 9 11 51:59 21
12. UD Příbram B 26 8 5 13 34:50 21
13. Baník Švermov 26 5 7 14 35:46 17
14. Sokol Lety 26 3 6 17 28:74 12

 

 

1. třída - skupina A, rok 1989/90

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. S.Družec 26 18 5 3 42:19 41
2. Poldi Kladno B 26 15 3 5 69:38 33
3. B. Stochov 26 11 8 7 57:42 30
4. Kolešovice 26 13 3 10 55:42 29
5. Kročehlavy B 26 11 6 9 42:35 28
6. Buzuluk Komárov 26 8 12 6 28:22 28
7. Cementárny Beroun 26 9 9 8 31:27 27
8. Sokol Hostivice 26 7 11 8 32:38 25
9. Sokol Lety 26 10 4 12 37:54 24
10. Sokol Velká Dobrá 26 8 7 11 41:45 23
11. Sokol Tuchoměřice 26 9 5 12 47:54 23
12. Baník Švermov 26 7 6 13 28:39 20
13. Sokol Branov 26 6 6 14 32:59 18
14. Spartak Žebrák 26 5 5 16 24:51 15

 

 

Okresní přebor Praha-západ, rok 2003/04

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Štěchovice 26 19 3 4 66:27 60
2. Jinočany 26 18 4 4 65:36 58
3. Červený Újezd 26 11 7 8 43:34 40
4. Krňany 26 12 3 11 65:58 39
5. Úhonice 26 10 7 9 47:59 37
6. Černošice 26 11 3 12 34:35 36
7. FK Lety 26 11 3 12 49:57 36
8. Průhonice 26 9 6 11 56:46 33
9. Libčice 26 9 6 11 39:39 33
10. Hostivice 26 9 6 11 42:43 33
11. Davle 26 9 5 12 38:48 32
12. Choteč 26 10 2 14 51:63 32
13. Dobrovíz 26 6 8 12 34:45 26
14. Roztoky 26 2 9 15 26:65 15

 

 

Okresní přebor Praha-západ, rok 2005/06

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Hostivice 26 21 2 3 65:13 65
2. Černošice 26 16 4 6 58:25 52
3. Sokol Dobřichovice 26 15 2 9 52:42 47
4. Holubice 26 13 4 9 58:61 43
5. Průhonice 26 13 2 11 64:43 41
6. Úhonice 26 11 5 10 46:48 38
7. Choteč 26 12 2 12 65:59 38
8. FK Lety 26 12 1 13 55:48 37
9. Červený Újezd 26 12 0 14 58:67 36
10. Jinočany 26 10 4 12 49:63 34
11. Rudná 26 10 0 16 37:60 30
12. IZROS Libeň 26 8 5 13 43:55 29
13. Zlatníky 26 7 2 17 38:59 23
14. Libčice 26 4 3 19 21:66 15

 

 

Okresní přebor Praha-západ, rok 2006/07

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. FK Lety 26 18 4 4 76:28 58
2. Jeneč 26 15 4 7 67:32 49
3. Průhonice 26 15 4 7 52:30 49
4. Dolní Břežany 26 12 5 9 62:45 41
5. Jesenice B 26 11 7 8 58:53 40
6. Jinočany 26 10 8 8 51:39 38
7. Choteč 26 11 4 11 53:63 37
8. Černošice 26 11 4 11 50:53 37
9. Červený Újezd 26 10 6 10 46:45 36
10. Sokol Dobřichovice 25 10 6 9 44:38 36
11. Úhonice 25 9 5 11 53:63 32
12. Holubice 26 7 3 16 40:68 24
13. Zlatníky 26 5 3 18 36:93 18
14. Rudná 26 4 3 19 42:80 15

 

Postup do 1.B třídy

 

1.B třída skupina E, rok 2007/08

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. FK METAZ Týnec n.S. 26 18 5 3 84:39 59
2. FC Jílové 26 15 4 7 73:41 49
3. Štěchovice 26 13 4 9 46:46 43
4. AFK Loděnice 26 11 7 8 67:48 40
5. Hostomice 26 12 3 11 51:45 39
6. Spartak TOS Žebrák 26 11 4 11 54:50 37
7. Sokol Nečín 26 11 4 11 55:61 37
8. FK Lety 26 10 5 11 50:48 35
9. SK Petrovice u Sedlčan 26 10 4 12 45:49 34
10. Sokol Nová Ves p.Pleší 26 10 4 12 53:69 34
11. Spartak Rožmitál 26 9 5 12 48:55 32
12. Sokol Mníšek p.Brdy 26 9 5 12 46:54 32
13. Sokol Vonoklasy 26 9 4 13 49:71 31
14. MFK Dobříš B 26 4 2 20 27:72 14

 

 

1.B třída skupina E, rok 2008/09

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Štěchovice 26 17 3 6 66:26 54
2. Sokol Nová Ves p.Pleší 26 14 4 8 58:43 46
3. FK Mníšek p.Brdy 26 15 1 10 51:40 46
4. SK Petrovice u Sedlčan 26 12 7 7 59:35 43
5. Sokol Nečín 26 13 3 10 62:54 42
6. Hostomice 26 12 3 11 49:44 39
7. FK Lety 26 12 3 11 46:50 39
8. FK Králův Dvůr B 26 11 3 12 75:64 36
9. Sokol Podlesí 26 12 0 14 43:52 36
10. FK Olympie Zdice 26 11 2 13 48:37 35
11. Spartak TOS Žebrák 26 9 5 12 42:53 32
12. Sokol Měchenice 26 9 5 12 59:101 32
13. Spartak Rožmitál 26 9 4 13 48:59 31
14. FK Komárov 26 3 3 20 31:79 12

 

 

1.B třída skupina A, rok 2009/10

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Sokol Dobřichovice 26 19 4 3 77:33 61
2. SK Doksy 26 17 7 2 75:20 58
3. Sokol Braškov 26 15 3 8 73:43 48
4. Spartak TOS Žebrák 26 12 8 6 60:39 44
5. FK Lety 26 12 3 11 63:58 39
6. FK Olympie Zdice 26 11 4 11 43:45 37
7. SK Senomaty 26 11 3 12 51:55 36
8. FK Králův Dvůr B 26 10 5 11 61:57 35
9. FK Chmel Mutějovice 26 10 4 12 44:47 34
10. Praskolesy 26 10 3 13 41:62 33
11. SK Ohnivec Městečko 26 8 8 10 46:47 32
12. FC Jesenice u Rakovníka 26 8 3 15 49:63 27
13. Sparta Lužná 26 5 4 17 30:74 19
14. FK Kněževes 26 4 1 21 22:92 13

 

 

1.B třída skupina E, rok 2010/11

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Všenory 26 25 0 1 108:29 75
2. Dobříš 26 17 3 6 62:28 54
3. Cerhovice 26 11 5 10 48:46 38
4. Podlesí 26 10 7 9 39:44 37
5. FK Lety 26 10 4 12 53:56 34
6. Vonoklasy 26 10 4 12 46:52 34
7. Březnice 26 10 4 12 39:45 34
8. Mníšek p.Brdy 26 10 3 13 49:55 33
9. Hořovicko B 26 10 3 13 50:58 33
10. Hostomice 26 9 5 12 41:54 32
11. Tochovice 26 9 5 12 35:48 32
12. Zdice 26 8 5 13 37:49 29
13. Žebrák 26 8 4 14 43:52 28
14. Praskolesy 26 7 4 15 45:79 25

 

 

1.B třída skupina E, rok 2011/12

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Jíloviště 26 20 4 2 117:27 64
2. Union Cerhovice 26 17 4 5 89:47 55
3. TJ Sokol Vonoklasy 26 16 3 7 84:48 51
4. SK Březnice 1918 26 15 2 9 55:33 47
5. FK Mníšek p.Brdy 26 14 4 8 64:49 46
6. Sokol Podlesí 26 12 5 9 66:55 41
7. Spartak Rožmitál 26 11 3 12 65:66 36
8. Hostomice 26 11 2 13 60:52 35
9. FK Lety 26 10 2 14 46:69 32
10. TJ Tochovice 26 10 1 15 58:84 31
11. Sokol Nečín 26 8 4 14 34:67 28
12. FK Hořovicko B 26 7 5 14 52:80 26
13. FK Komárov 26 6 2 18 37:85 20
14. Sokol Dublovice 26 4 1 21 40:105 13

 

 

1.B třída skupina E, rok 2012/13

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. SK Votice 26 20 3 3 92:26 63
2. Sokol Podlesí 26 19 1 6 77.44 58
3. FK Mníšek p.Brdy 26 14 4 8 49:39 46
4. Spartak TOS Žebrák 26 14 4 8 53:33 46
5. Sokol Sedlec-Prčice 26 13 5 8 74:56 44
6. SK Březnice 1918 26 12 5 9 54:53 41
7. Spartak Rožmitál 26 11 2 13 59:75 35
8. FK Lety 26 10 4 12 62:55 34
9. Tochovice 26 10 3 13 43:48 33
10. Hostomice 26 9 5 12 40:63 32
11. FK Hořovicko B 26 9 1 16 60:83 28
12. MFK Dobříš B 26 6 4 16 45:73 22
13. Sokol Maršovice 26 7 1 18 41:57 22
14. Sokol Nečín 26 5 4 17 30:74 19

 

 

1.B třída skupina E, rok 2013/14

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. FK Lety 26 17 7 2 66:28 58
2. TJ Mongeo Podlesí 26 16 3 7 73:51 51
3. Spartak Rožmitál 26 16 1 9 62:43 49
4. FK Mníšek p.Brdy 26 13 5 8 47:27 44
5. Hostomice 26 14 2 10 60:44 44
6. Tochovice 26 12 1 13 60:59 37
7. FK Hořovicko B 26 10 4 12 50:52 34
8. SK Nový Knín 26 9 7 10 41:47 34
9. Sokol Vonoklasy 26 10 3 13 49:56 33
10. SK Březnice 1918 26 8 7 11 35:49 31
11. SK Jince 1921 26 9 4 13 31:50 31
12. SK Petrovice u Sedlčan 26 9 2 15 57:61 29
13. Spartak TOS Žebrák 26 7 6 13 39:60 27
14. Sokol Dobřichovice 26 6 0 20 39:82 18

 

Postup do 1.A třídy

 

1.A třída skupina A, rok 2014/15

Pořadí Tým Utkání V N P Skóre Body
1. Slovan Velvary 28 22 5 1 78:29 71
2. AFK Tuchlovice 28 18 5 5 59:33 59
3. SK Lhota 28 17 1 10 67:46 52
4. SK Posázavan Poříčí n.Sázavou 28 14 5 9 57:47 47
5. SK Černolice 28 11 9 8 55:45 42
6. SK Votice 28 11 8 9 60:46 41
7. SK Slaný 28 11 4 13 54:44 37
8. Všenorský SK 28 11 2 15 47:52 35
9. SK Benešov B 28 11 2 15 48:58 35
10. SK Hvozdnice 28 10 4 14 47:57 34
11. Sokol Nespeky 28 9 6 13 28:47 33
12. FC 05 Zavidov 28 9 5 14 49:54 32
13. FC Jílové 28 8 4 16 33:56 28
14. FK Lety 28 7 4 17 38:72 25
15. Union Cerhovice 28 7 4 17 38:72 25

 

Sestupují Slovan Hradištko, který odstoupil po podzimní části a jeho výsledky byly anulovány, a Union Cerhovice (vzájemné zápasy s FK Lety 3:0 a 0:2)

 

1.A třída skupina A, rok 2015/16

Pořadí Tým Utkání V VP PP P Skóre Body
1. FK Zbuzany 1953 30 23 2 0 5 109:39 73
2. Všenorský SK 30 17 4 3 6 57:37 62
3. SK Hvozdnice 30 15 4 3 8 84:50 56
4. SK Černolice 30 16 2 3 9 69:49 55
5. SK Votice 30 12 6 3 9 67:52 51
6. TJ Mongeo Podlesí 30 12 4 5 9 65:54 49
7. Spartak Příbram 30 12 3 3 12 47:46 45
8. FK Mníšek p.Brdy 30 12 2 3 13 46:40 43
9. Sokol Nespeky 30 8 8 2 12 40:50 42
10. SK Hostomice p.Brdy 30 10 5 2 13 52:72 42
11. SK Slavia Jesenice 30 11 2 3 14 51:59 40
12. TJ Kunice 30 12 1 1 16 48:58 39
13. FC 05 Zavidov 30 11 1 3 15 48:63 38
14. FC Jílové 30 10 0 2 18 36:74 32
15. AFK Kácov 30 6 2 6 16 45:84 28
16. FK Lety 30 5 2 6 17 40:77 25

 

Sestup do 1.B třídy

 

1.B třída skupina E, rok 2016/17

Pořadí Tým Utkání V VP PP P Skóre Body
1. SK Tochovice 26 20 1 1 4 69:37 63
2. Sokol Kosoř 26 19 1 1 5 95:44 60
3. FK Komárov 26 17 3 0 6 86:42 57
4. FK Lety 26 13 2 4 7 66:37 47
5. Tatran Sedlčany B 26 11 3 3 9 79:53 42
6. TJ Sokol Daleké Dušníky 26 11 2 4 9 45:48 41
7. AFK Loděnice 26 11 3 1 11 58:62 40
8. FK Dobříč 26 9 2 1 14 57:74 32
9. SK Petrovice u Sedlčan 26 8 2 3 13 49:48 31
10. TJ Sokol Zvole 26 8 3 1 14 58:74 31
11. Spartak Rožmitál 26 9 1 0 16 59:72 29
12. SK Chlumec 26 7 1 5 13 50:71 28
13. SK Březnice 1918 26 6 2 1 17 36:99 23
14. FK Olympie Zdice 26 7 0 1 18 41:87 22